Vysoké černé stahovací kalhotky tvarující břicho hýždě i bedra

Vysoké černé stahovací kalhotky tvarující břicho hýždě i bedra
Luxusní černé vysoké stahovací kalhotky
Luxusní černé vysoké stahovací kalhotky

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 7.2/10

Představujeme vám vysoké černé stahovací kalhotky, dokonalé řešení spodního prádla, které je navrženo tak, aby vytvarovalo břicho, hýždě a boky a zároveň zaručilo pohodlí a neviditelnost pod oblečením. Luxusnost těchto vysokých dámských kalhotek je nesporná; jsou ideální pro ty, kdo touží po hladké, zeštíhlené siluetě, aniž by slevily ze stylu nebo pohodlí.

Tkanina je po celé délce strategicky konstruována tak, aby poskytovala rovnoměrný zeštíhlující efekt a pečlivě tvarovala hýždě i bederní oblast. To znamená, že se můžete sebevědomě chlubit svou postavou bez ohledu na to, jaké oblečení si přes něj zvolíte. Ale to není všechno; tyto kalhotky nejsou zdaleka jen praktické. Přicházejí s přidaným nádechem elegance v podobě luxusních krajkových detailů. Tento složitý dotek zaručuje, že se budete cítit stejně dobře, jako vypadáte, a činí z těchto kalhotek úchvatný doplněk každé sbírky spodního prádla.

Vysoké černé stahovací kalhotky jsou navíc navrženy s ohledem na prodyšnost. Už žádné nepohodlí nebo dusno; tyto kalhotky umožňují dostatečnou cirkulaci vzduchu, což vám zajistí, že zůstanete v pohodě a suchu po celý den. Nejenže tedy zvýrazní váš tvar, ale také vám zajistí pohodlí po celý den. Je to dokonalá kombinace funkčnosti a módy, díky níž jsou tyto kalhotky naprostou nezbytností pro každou ženu.

Materiál

  • 75% Polyamid, 25% Lycra

Cena v době recenze: 1 269

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Vysoké černé stahovací kalhotky tvarující břicho hýždě i bedra.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Stahovací tanga kalhotky na břicho Eldar Vena

Stahovací tanga kalhotky na břicho Eldar Vena

» Další Levné černé tvarovací kalhotky s vysokým pasem

Levné černé tvarovací kalhotky s vysokým pasem