Dámské luxusní boxerky z bílé květinové krajky

Dámské luxusní boxerky z bílé květinové krajky
Bílé krajkové kalhotky boxerky
Bílé krajkové kalhotky boxerky
Kalhotky jsou k dostání i v krémové barvě
Kalhotky jsou k dostání i v krémové barvě

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 8.2/10

Představte si, jaký pocit zažíváte při pohledu na jedinečné dámské boxerky model 17077456 od značky Roza. Jejich bílá květinová krajka jemně obepíná tělo, přičemž každá nitka se zdá být tkána s láskou a péčí. Průsvitná a mírně lesklá látka vytváří dojem tajemství a smyslnosti, zatímco velká lesklá mašle uprostřed dodává nádech hravosti a šarmu. Představte si, jak tyto boxerky jemně kloužou po vaší kůži, jejich měkkost a pružnost zajišťují maximální pohodlí a svobodu pohybu. Díky kombinaci 75% polyamidu, 20% elastanu a 5% bavlny se dokonale přizpůsobí vašemu tělu, zdůrazňují vaše křivky a poskytují pocit luxusu a výjimečnosti při každém nošení.

Každý detail těchto boxerek je navržen tak, aby oslovil a uchvátil. Krajkový vzor připomíná nejkrásnější zahradu plnou květin, kde každá květina vypráví svůj vlastní příběh. Tyto boxerky nejsou jen kouskem spodního prádla, jsou to šperky, které nosíte na svém těle, jemně zdobí vaše křivky a dodávají vám pocit neodolatelné krásy.

Když si tyto boxerky obléknete, stanete se středem pozornosti, zosobněním ženskosti a smyslnosti. Každý pohled, který na vás padne, bude plný obdivu a touhy. Budete se cítit sebevědomě a krásně, protože víte, že nosíte něco opravdu výjimečného. Tyto boxerky jsou dokonalým spojením elegance, pohodlí a neuvěřitelné krásy.

Materiál

  • 75% polyamid + 20% elastan + 5% bavlna

Cena v době recenze: 679

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Dámské luxusní boxerky z bílé květinové krajky.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Stahovací kalhotky s nohavičkou nadměrné velikosti

Stahovací kalhotky s nohavičkou nadměrné velikosti

» Další Tyrkysově modré krajkové maxi kalhotky pro plnoštíhlé

Tyrkysově modré krajkové maxi kalhotky pro plnoštíhlé