Růžové sportovní kalhotky Panache

Růžové sportovní kalhotky Panache
Kalhotky na cvičení
Kalhotky na cvičení

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlí
Vzhled
Materiál
Sexy
Cena
Hodnocení: 6.0/10

Hledáte sportovní spodní prádlo, které při jakémkoliv pohybu nezavazí, přizpůsobí se, takže ani nevíte o tom, že ho na sobě máte? Dámské kalhotky Panache jsou přesně tím příkladem, který rozhodně stojí za vyzkoušení. Navíc v roztomilém barevném provedení holčičí růžové barvy, doplněné o vhodně zvolenou šedou, která kalhotky vylaďuje k dokonalosti.

Pružná šedá guma našitá v pase, dokresluje nejen celý kousek, ale také díky ní kalhotky hezky drží a nesjíždějí. Velkou předností je vhodně zvolený materiál z mikrovlákna, který jednoduše odvádí vlhkost od těla, aby se i vaše nejintimnější partie cítily jako v bavlnce. Prodyšné a vyrobené přesně pro tyto účely. Po bocích navíc vsadky, z ještě více prodyšného, mírně děrovaného materiálu, který ještě lépe odvádí pot od těla.

Lemy nohaviček jsou nažehlované, hladké, takže se opravdu nikde nezařezávají a zbytečně se nerýsují pod oblečením. Střed předního dílu také zdobí logo výrobce taktéž v kontrastní šedé barvě. Ke kalhotkám lze dokoupit sportovní podprsenky stejného designu.

Materiál

  • 69% PA, 8% CO, 23% EL

Cena v době recenze: 509

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Růžové sportovní kalhotky Panache.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Dvojbalení pohodlných dámských kalhotek

Dvojbalení pohodlných dámských kalhotek

» Další Wolbar kalhotky z květinové krajky

Wolbar kalhotky z květinové krajky